Jóga po porodu

Potřebuješ jemným způsobem získat zpět svoji vnitřní sílu, posílit svůj vnitřní klid a načerpat energii, ať máš na rozdávání? Jako zkušená lektorka jógy a maminka vím, jak se tělo po porodu změní a jaký nápor prožívá naše psychika. Připoj se k našim jóga lekcím po porodu, které jsou speciálně navrženy pro tvé potřeby.

PONDĚLÍ 17:15 - 18:30h / 75min  kurz proběhne v termínu 2.října - 11.prosince 2023

CENA 10 lekcí/2.300,-Kč / Jednotlivá lekce 250,-Kč

Co tě čeká:

🤱 Jemné a bezpečné cvičení zaměřené na oblast pánevního dna a břicha

🧘‍♀️ Protahování a posilování svalů, které jsou po porodu oslabené

🌬️ Techniky pro uvolnění stresu a zklidnění mysli

💬 Možnost sdílet své zkušenosti a navázat kontakt s ostatními maminkami

Jako zkušená lektorka certifikovaná v oblasti jógy po porodu, ti pomůžu přizpůsobit cvičení tvým individuálním potřebám. Nezáleží na tom, zda jsi nedávno porodila, či jsi pár let po porodu, i péče o malé děti je náročná. Všechny maminky jsou vítány! 

Přijď se k nám připojit a najdi podporu, kterou potřebujeme v tomto úžasném období mateřství. 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Podmínky rezervace: Na kurz se přihlas přes email mintybrno@gmail.com. Do emailu prosím uveď, o jaký kurz máš zájem a vyčkej na email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné. Kdykoli za sebe můžeš poslat náhradu.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (ZA SNÍŽENOU CENU), NUTNO PŘEDEM DOMLUVIT. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 250Kč (75min). 

v případě TVÉ NEÚČASTI
- nahradit si můžeš 3 zameškané lekce, a to na kurzech probíhajících souběžně s Vaším kurzem (v dané sezóně), pokud je na kurzu volno
- kdykoli za sebe můžeš poslat náhradu
- náhrady je třeba domlouvat zavčas, aby na ně vyzbyl prostor

Těším se na tebe 🙏