Jógová terapie

Jaká je jógová terapie?

Jógová terapie je především proces mezi 4-ma očima, během kterého dochází k vytváření prostoru, jak vnějšího, ve kterém se cítíte dobře a bezpečně, tak vnitřního, díky kterému nacházíte opět jistotu sami v sobě. Naše tělo často samo zná odpovědi. Stačí ho jen poslouchat a s tím vám mohu pomoci.

Nabízím komplexní přístup pro práci s tělem, myslí a dechem, který je vždy vyladěný na míru potřebám každého klienta.

Pro koho je vhodná jógová terapie?

  • Jógová terapie je vhodná pro všechny bez ohledu na jejich fyzickou zdatnost, pohlaví, stáří nebo povolání.
  • Jógová terapie řeší problémy spojené s bolestmi zad, vyhřezlou ploténkou, pooperační stavy, syndromem vyhoření, post – covidovým syndromem, oteroporózou, problémy s trávicím traktem, kardiovaskulární problémy nebo reprodukčními problémy. Blahodárná je i pro pacienty s onkologickým onemocněním.
  • Jógová terapie může být pojatá i jako prevence, kdy posiluje tělo, pomáhá vyladit mysl a dech a tím předchází zdravotním potížím.

Je jógová terapie vhodná právě pro vás?

Pokud si nejste jistí, jestli je jógová terapie vhodná právě pro vás, ozvěte se mi napřímo a vše společně probereme.

Jak probíhají jógové terapie?

Jógová terapie probíhá primárně na individuální úrovni, ale v některých případech je možné, aby setkání probíhala í v menších skupinách do 5 lidí. Vždy záleží na dané situaci a na tom, co je pro klienty nejlepší.

Program je šitý na mírů vašim potřebám a symptomům. Navíc je doplněn terapeutickou konverzací, která vede k hlubšímu pochopení souvislostí. Aby jógová terapie přinesla maximum užitku, doporučuji využít balíček 5 sezení, kdy první 2 sezení jsou terapeutická a následující 3 jsou pak praktická.

Ceník

Balíček 5 lekcí / 4.750,-Kč / Dignostika, Práce s dechem, Relaxace, Cvičení

Individuální lekce / 1000,-Kč Individuální lekce 60 min dle potřeb klienta