Večerní ztišení

Restorativní terapie ti pomůže zpomalit a dovolit si hluboce zrelaxovat jak své tělo tak mnohdy roztěkanou mysl. Tyto lekce probíhají 2x za měsíc s omezenou kapacitou 6 cvičících. 

STŘEDA 19:00 - 20:30h / 90min  

Lekce proběhnou ve dnech: 13.9., 20.9., 4.10., 18.10., 1.11., 22.11., 6.12., 20.12. 

CENA 7 lekcí/2.100,-Kč / Jednotlivá lekce 300,-Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Hluboká relaxace, terapie pro tělo i mysl, jemná uvolňující praxe. Přesně to a ještě mnohem více je restorativní jóga, která nabízí možnost, jak v těle obnovit proces samoléčení tím, že mu uleví od stresu a námahy. Slovo “odpočívat” tedy v případě restorativní jógy opravdu znamená “odpočívat a cítit se odpočatě”.

Jak ti pomůže pravidelné cvičení restorativní jógy?

  • plnohodnotná, hluboká a účinná relaxace
  • regenerace těla (při nebo po nemocech, prevence)
  • uvolnění a protažení těla
  • uvolnění od bolesti v určitých zatuhlých oblastech
  • uvolnění od stresu, zklidnění a zpomalení zrychleného způsobu života
  • ovlivnění nervového systému a správných funkcí těla, podpoření imunity
  • nastartování procesu léčení v těle
  • praxe je vhodná i při těhotenství, menstruaci, menopauze a dalších obdobích života díky její výborné adaptabilitě

Má osobní zkušenost s restorativní jógou

Přestože jsem lektorkou jógy na plný úvazek, ani mě se nevyhlo období, kdy jsem všeho měla doslova nad hlavu. Vedla jsem jednu lekci za druhou a tělo bylo už příliš přetížené a nemohlo dobře fungovat. Mysl neustále ve spěchu na cestách mezi mými klienty. Byla zrovna zima, nálada pod psa. V jedné chvíli přišel zlom: “už nemůžu dál”. Ruku na srdce, kdo z nás v takového situaci nebyl? Práce, rodina, peníze, příliš vysoko nastavené cíle. To vše jsou v našem životě vědomé i nevědomé stresory. Restorativní jóga mi právě v tomto okamžiku přinesla zastavení. Několik týdnů jsem nebyla schopna jiného pohybu a aktivit, až restorativní jóga mi opět dodala potřebnou energii. Na vlastní kůži jsem si tedy vyzkoušela její léčebné účinky. A právě proto i ve svých lekcích apeluji na vyváženost nejen jógové praxe a motivuji své studenty k tomu, aby se učili plnohodnotně odpočívat.

Můžeš se přihlásit na celý kurz, nebo jednotlivou lekci. 

Na jednotlivou lekci se přihlas přes REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Na kurz se přihlas přes EMAIL. Do emailu prosím uveď, o jaký kurz máš zájem a vyčkej na email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné. Kdykoli za sebe můžeš poslat náhradu.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (ZA SNÍŽENOU CENU), NUTNO PŘEDEM DOMLUVIT. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 250Kč (75min). 

v případě TVÉ NEÚČASTI: 
- nahradit si můžeš 2 zameškané lekce, a to na kurzech probíhajících souběžně s tvým kurzem (v dané sezóně), pokud je na kurzu volno
- kdykoli za sebe můžeš poslat náhradu
- náhrady je třeba domlouvat zavčas, aby na ně vyzbyl prostor

Těším se na tebe, s láskou Pavlína.