Vitální jóga

Toužíš mít své tělo pružné a silné, energii proudící a hormony v rovnováze?  Jóga která tě provede všemi životními etapami, kterými jako ženy v životě procházíme. Udělej si čas pro sebe, ať máš energii na rozdávání.

Na lekcích Vitální jógy očekávej příjemné protažení s přístupem jógové terapie a dynamikou sekvencí a dechových cvičení, ovlivňujících hormonální hladinu, metabolismus, proudění lymfy a celkově působí na harmonizaci všech tělesných soustav včetně té nervové. Cílem cvičení je tedy celková harmonizace organismu, uvolnění přetíženého těla i mysli. Kurz probíhá ve 2 termínech, čtvrteční kurz je obohacen o aromaterapii a prodlouženou relaxaci.

ÚTERÝ v 17:15 - 18:30 / 75min/od 5.září do12.prosince 2023/CENA 13 lekcí/2.990,-Kč / Jednotlivá lekce 250,-Kč

ČTVRTEK s aromaterapií v 17:15 - 18:40 / 85min / od 7.září - 14.prosince 2023/CENA 13 lekcí/3.640,-Kč / Jednotlivá lekce 300,-Kč

Co je obsahem lekcí vitální jógy?

  • vhodná a cílená hormonální regulace organismu a harmonizace nervové soustavy pomocí praxe ásan, dechových cvičení a relaxace
  • jógové sestavy pro eliminování metabolického syndromu, antistresové sekvence, 
  • zaměření na uvolnění/aktivaci a posílení svalů pánevního dna a práci s hlubokým jádrem těla, adaptace jógových ásan pro správné zapojení středu těla.
  • relaxace a umění se uvolnit, meditace
  • ve čtvrtečních lekcích sestavu podpoříme aromaterapií a prodlouženou relaxací.

Klidné a pomalé provádění pozic v závislosti na dechu (vinyasa jóga) utváří sestavy (zvýšující učinek příbuzných ásan), které jsou vhodné pro proudění lymfy, ekonomizaci práce oběhového, trávícího a hormonálního systému. Právě díky řízenému dechu, vstoupíte do ovládání všech vnitřních procesů, aniž byste to tušily. Budete se soustředit, a zatímco si mysl odpočine, tělo se uvolní a nastartují se samoozdravné procesy.

Kurz je vhodný pro ženy napříč věkovým spektrem. Nedoporučuje se pouze v období těhotenství. 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Podmínky rezervace: Na kurz se přihlas přes email mintybrno@gmail.com. Do emailu prosím uveď, o jaký kurz máš zájem a vyčkej na email s potvrzením volné kapacity a s údaji k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti 10 dnů před začátkem kurzu. Za neúčast na lekcích se nevrací kurzovné. Kdykoli za sebe můžeš poslat náhradu.
VSTUP DO KURZU PO JEHO ZAHÁJENÍ MOŽNÝ (ZA SNÍŽENOU CENU), NUTNO PŘEDEM DOMLUVIT. V případě volných míst na lekci je po předchozí domluvě možné přijít na ukázkovou lekci (nejlépe v probíhajícím kurzu), cena 250Kč (75min). 

v případě TVÉ NEÚČASTI
- nahradit si můžeš 3 zameškané lekce, a to na kurzech probíhajících souběžně s tvým kurzem (v dané sezóně), pokud je na kurzu volno
- kdykoli za sebe můžeš poslat náhradu
- náhrady je třeba domlouvat zavčas, aby na ně vyzbyl prostor

Těším se na vás!