Studio jógy a terapie

Skupinové kurzy / Individuální jóga / Jógová terapie / Terapie / Aromaterapie 

Minty. je příjemný prostor zaměřený především na individuální přístup a cvičení v malých skupinách do 10 lidí. 

Co u nás najdeš?

  • Skupinové a individuální lekce jógy / tématické workshopy, 

  • Spojení jógy a fyzioterapie 

  • Propojení východních přístupů s nejnovějšími západními poznatky. 

  • Individuální péče a profesionální přístup. 

Jóga

Kurzy jógy pro ženy

Cílem skupinových kurzů je pravidelně o sebe pečovat pomocí hojivé jógy. Jednotlivé kurzy jsou tematicky laděné, avšak společným prvkem je vždy prezicní nastavení pozic, kvalitní práce s dechem, uvolnění a nastavení správných pohybových vzorců. Pod tlačítkem níže najdeš kompletní nabídku kurzů.

Individuální lekce jógy

Soukromé hodiny pro ženy i muže jsou vhodné, pokud hledáš čas opravdu jen pro sebe, či řešíš jakékoliv omezení, či zdravotní problém. 

Dárkové poukazy

Nejčastěji za mnou chodí ženy, které trápí bolesti zad, potíže v oblasi ženského zdraví. Potřebují zpomalit, naladit se na své tělo a uvolnit se. Tušíš, že tohle by se líbilo tvé sestře, kamarádce, kolegyni? Představuješ si, jak by tuhle péči potřebovala tvoje maminka? Ráda ti připravím dárkový poukaz na skupinový kurz či individuální péči. 

Propojuji východní jógové principy se západními poznatky z oboru fyzioterapie a psychosomatiky s přesahem do jógové terapie. 

Na hodinách se vždy snažíme pracovat s tělem jemně s ohledem na individuální možnosti, či omezení. Dostáváme jógu do tvého těla. Fyzickým cvičením jógy stimulujeme orgánové soustavy i endokrinní systém. Tím zvyšujeme pravděpodobnost prevence onemocnění a významě přispíváme k hojení těla. Meditací pracujeme se stavem naší mysli, čímž zvyšujeme pravděpodobnost pozitivních stavů vědomí (spokojenosti, radosti, štěstí) v budoucnu.

Více se o mě můžeš dozvědět ZDE.....

Terapie

Jógová terapie

Jógová terapie MgA. Pavlíny Řehulkové je jemná práce s tělem a dechem, vhodná pro řešení zdravotních i psychických obtíží.

"Nabízím komplexní přístup pro práci s tělem, myslí a dechem, který je vždy vyladěný na míru potřebám každého klienta. Naše tělo často samo zná odpovědi. Stačí ho jen poslouchat a s tím vám mohu pomoci."

Terapie

Terapeutický prostor Bc. Kataríny Kotrasové.

"Ľudia ku mne najčastejšie prichádzajú s úzkosťami, so vzťahovými problémami, s ťažkosťami vo vnímaní seba a svojho tela, so závislosťami, so strachom a obavami, ktoré im nedovoľujú žiť život, aký si prajú alebo pri pocitoch straty zmyslu života. "

Aromaterapie

Aromapéče blahodárně působí na tělo, psychiku, emoce a mohou pomoci s chronickými či akutními potíži. 

Dárkové poukazy

Nejčastěji za mnou chodí ti, které trápí bolesti pohybového aparátu, hlavy, či potíže v oblasi zdraví. Potřebují zpomalit, naladit se na své tělo a uvolnit se. Ráda pro tvé blízké připravím poukaz na Jógovou terapii či Aromapéči

Novinky

Workshop Jóga restart

Workshop Jóga restart

Workshop Umění dechu

Workshop Umění dechu

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Blog

Díky cvičení opravdu můžeš otěhotnět

Díky cvičení opravdu můžeš otěhotnět

3 principy hojivé jógy

3 principy hojivé jógy

Jak jóga léčí duši

Jak jóga léčí duši

třída Kpt. Jaroše 12, Brno